Hiába a tiltakozás, szálloda épül a Bem téren
A kritikák ellenére 144 szobás szállodát és hatemeletes irodaházat épít egy patinás budai épület helyén Scheer Sándor, aki a közbeszerzéseken rendkívül sikeres Market Zrt.-ben is tulajdonos.
A kritikák ellenére 144 szobás szállodát és hatemeletes irodaházat épít egy patinás budai épület helyén Scheer Sándor, aki a közbeszerzéseken rendkívül sikeres Market Zrt.-ben is tulajdonos.
Két jókora irodaház és három lakóépület lesz a bezárásra ítélt Dürer Kert körül.
Scheer Sándor, a piacvezető magasépítő alapító-vezérigazgatója (és a McDonald’s magyar tulajdonosa) a koronavírus hatásáról, árakról, bérekről és a lánctartozásokról is megszólalt.
Scheer Sándor és társai ebben az ágazatban most is jelentős szereplők, például ott voltak a Fradi stadionjának építésénél is.
Egy év alatt megugrott a cég árbevétele, és szépen nőtt a dolgozók fizetése is.
A Market Zrt. is készen áll arra, hogy jelentkezzen az atlétikai vb stadionjának megépítésére, újabb építőipari válság jele pedig nem látszik - erről is beszélt a cég vezérigazgatója.
Megnyílt az amerikai gyorsétteremlánc magyar érdekeltségeit tulajdonló Scheer Sándor első étterme.
Gödöllőn építi első új éttermét a McDonald’s magyar tulajdonosa.
Ez persze csak trükk a nevekkel, ugyanolyan szendvicseket fog a jövőben is kapni bármely gyorsétteremben.
Jelentősen növelte árbevételét és adózott eredményét is a McDonald's Kft., amelyet idén vásárolt meg a Market Zrt.-ből ismert Scheer Sándor.
Megfosztotta az állam az egykori MDF-székházat a műemléki védettségtől, és egy megnyert perből is kilépett, így aztán egy semleges cég után NER-közeli ingatlanfejlesztőkhöz került a milliárdokat érő Bem téri ingatlan. Itt azonban nincs vége a történetnek: ezen az üzleten ugyanis Budapest világörökségi besorolása is bukhat.
Megváltak cégüktől, és újat alapítottak, amelynek neve ugyanazt jelenti, csak angolul.
Miután a Market Zrt. alapító-vezérigazgatója, Scheer Sándor tulajdonába került a magyarországi McDonald’s, teljes portfólióját átszervezi. A Market Zrt.-ben már csak cégén keresztül tulajdonos.
Ő felel majd a további fejlesztésekért is.
Több partnere is otthagyta az ország egyik legnagyobb elektronikai gyárát, mert a munkaerőhiány miatt sem a minőséget, sem a határidőket nem tudták garantálni.
Letagadná a őket a menekültellenes kampány miatt?
Akár 3-5 éven belül reális opció lehet kínai, vietnami, indonéz és pakisztáni vendégmunkások szerződtetése, hogy megoldják a magyarországi építőipari cégek munkaerőhiányát.